Chester Koltuk Döşeme

Koltuk takımları içinde işçiliği en ağır olan ve yapım süresi en fazla olan modellerden biride Chester Koltuklardır.

Bu nedenle Chester Koltuk Döşeme fiyatları diğer koltuk döşeme fiyatlarına göre daha yüksektir. Chester koltukların farklı farklı modelleri vardır.

Bu modellerinde hepsinde ayrı bir ücret tarifesi vardır.

Chester koltuk modellerinde iskelet yapıları da farklıdır. Bu farklılığa karşı kullanılan sünger çeşitliliği de diğer koltuklara göre farklılık göstermektedir.

Chester koltuklarda genel olarak daha sert sünger tercih edilmelidir. Bunun nedeni ise kapitone katlarının daha uzun süre bozulmadan kalmasıdır. Chester koltuk modelini diğer kapitoneli modellerden ayıran en belirgin özellik ise koltuğun kol ve sırt bölümlerinin aynı hizada ve tek sırada olmasıdır.

Kapitone koltuklar ile chester koltuklar görsel olarak birbirlerine benzerler, fakat bu iki koltuğu birbirinden ayıran en belirgin özellik chester koltuk da sırt ve kolların aynı hizada ve yükseklikte olmasıdır. Kapitone modellerde ise sırt ve kol yükseltisi farklılık gösterir.

Benzer tarafları ise her ikisinin de işçilik mantığı ve dış görseli yakındır ve kapitone düğme dediğimiz sistem ile yapılmaktadır. Emek Koltuk döşeme atölyemizde hem chester, hem de kapitone koltuk modeli yüz değişimleri gerçekleştirilmektedir.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir