Sandalye Tamiri

Sandalye döşeme tamiri konusunda Emek Koltuk döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimiz bulunmaktadır.

Deneyimli ustalarımız ile her türlü sandalye döşeme tamir işlerimizi garantimiz kapsamında ve hızlı servis sistemimiz sayesinde gerçekleştirmekteyiz.

Tamir veya döşeme ihtiyacı olana sandalye ve koltuklarınızı evinizden, iş yerinizden, büronuzdan alarak atölyemize getiriyor ve gerekli işlemleri profesyonelce gerçekleştirdikten sonra tekrar adresinize getirerek size teslim ediyoruz.

Genel olarak işlem uyguladığımız ev koltukları, köşe koltuk takımları, klasik koltuk takımları, çekyatlarberjerler, kanepe takımlarınız, Chester koltuk takımlarınız, sandalyeleriniz alanında uzman ustalarımız ve teknoloji ürünü makinalar kullanılarak tamir edilmektedir.

Bunun yanı sıra otel ve pansiyonlarla ilgili olarak da koltuklar ve sandalyeler, döşeme tamiratları yapıldıktan sonra adrese teslim edilmektedir. İzmir başta olmak üzere merkez ve uzak ilçelerde hizmet veren firmamız 20 Yıllık tecrübeyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hayalinizdeki sandalye ve koltuklara birbirinden farklı renk, doku ve türde yüzlerce seçenek sunarak, eskisinden daha iyi ve kalitede işlemler gerçekleştirmekteyiz.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir