Koltuk Kanepe Tamiri

Koltuklarımız, kanepelerimiz ve diğer mobilyalarımız kullanımlarımıza bağlı olarak zaman içerisinde yıpranırlar ve eskirler.

Bizlerde haliyle değişim zamanlarının geldiğini düşünerek yüksek bütçeli rakamlar ile karşılaşabiliriz.

Böyle durumlarda yeni mobilyalar almak yerine İzmir’de faaliyet yürüten Emek Koltuk Döşeme firmamıza bir telefon açmanız yeterli.!

Döşemeleri ve süngerleri  aşınmış kanepe ve koltuklarınızı seçim yapacağınız yeni döşemelerle çok fiyatlı bir şekilde değişimlerini gerçekleştiriyor ve sizi yüksek bütçeli rakamlardan kurtarıyoruz.

Tabi ki burada mühim olan önemli noktalardan bir tanesi de tamirine niyetlendiğiniz koltuk ve kanepelerin durumudur. Koltuk ve Kanepeleriniz amir edilebilecek seviyede ise yenileme süreci sizin için başlamış demektir. Yalnız burada bir öteki sorunda eski mobilyalarınızın modasının geçmiş olmasıdır.

Şimdi bunu tamir ettirsem yine de eski model bir mobilyaya haiz olacağınızı düşünür ve bundan da vazgeçebilirsiniz. Ama bu konuda bizimle iletişime geçmeden mobilyanızın görselini bizlere gönderip sormadan karar vermemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Çünkü eski model koltuk ve kanepelerinizi onarım yaparken modaya uygun aktüel tasarımlara dönüştürerek döşemelerini yeniliyoruz. İzmir Emek Koltuk Döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimizi koltuk kanepe tamiri noktasında ihtiyaçlarınız için mobilyalarınızı usta ellere emanet etmeniz ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle irtibata geçmenizi öneriyor ve sizleri bekliyoruz.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir