Buca Koltuk Döşeme

Geçmişten günümüze mobilya sektörüne şöyle dönüp bir bakacak olursak, firmaların kendilerini geliştirdikleri standartların üstünde bir hizmet vererek, uzman kadrosuyla işlerini titizlikle yürüttüklerini görmekteyiz.

Mobilya işinin diğer bir alanı olan koltuk döşeme işlemlerinde de elektronik sistemler kullanılarak üretim sağlanmaktadır. Şöyle ki robot kollarıyla yapılan döşeme işlemlerinde sıfır hatayla ürün elde etmek mümkündür. Robot kollarına bilgisayar ortamında yazılan yazılım kodları sayesinde bu sektör kendini her geçen gün geliştirmekle beraber müşterileri memnun etmekte, rahat, huzurlu bir ortam sağlamayı amaçlamıştır.

Koltuk döşeme alanında İzmir genelinde isim yapmış ve kendini kanıtlamış Emek Koltuk Döşeme firmamız Buca İlçesinde de koltuk döşeme işlerini titizlikle yürüten ender firmalardan biridir.

Koltuk döşeme işlemlerinde dikkat edilecek en önemli nokta koltuğu döşemeden önce kazıma ve zımparalama işlerinin büyük bir özel ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Eğer yapılmadığı takdirde koltuğun üzerine yapılacak döşeme işleminde hatalar meydana gelecektir. Bundan dolayı bir koltuğa döşeme işlemi yapılacaksa zımparalama ve kazıma işlemi sıfır hata ile yapılmalıdır. Zımparalama ve kazıma işlemi bittikten sonra sağlıklı kurallar çerçevesinde sabunlu bir bezle döşeme yapılmadan kazınan ve zımparalanan yüzeyler iyice temizlenmelidir.

Daha sonra temizleme işlerim bittikten sonra vernik sürülerek koltuğun döşeme işlemine başlanması için ortada hiçbir neden kalmamış olur. Vernik kuruduktan sonra hangi dekorasyonu yapacaksanız ve hangi kumaş kullanacağınıza karar verdikten sonra koltuk döşeme işlemini bitirmiş olur ve müşterimize teslim etmiş oluruz.

Buca Koltuk Döşeme işine ileri seviyeye gelmiş ürünlerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanarak titizlikle gerçekleştirmektedir.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir